Kim jest bukmacher eWinner?

W Polsce dopuszcza się do działalności jedynie część firm bukmacherskich. Pozwolenie wydaje Ministerstwo Finansów. Niedawno do grona sprawdzonych i bezpiecznych bukmacherów dołączył eWinner, otrzymując zgodę nr PS4.6831.29.2017. Dotyczy ona organizowania licencjonowanych zakładów sportowych i wzajemnych online. eWinner bukmacher stał się tym samym legalnym przedsiębiorstwem działającym na terenie kraju i może w związku z tym zapewniać graczom różnego rodzaju bonusy. Dzięki temu dociera do coraz większego grona osób. Bonusy eWinner od zawodtyper są jednym z elementów kampanii promocyjnej bukmachera. Z czym wiążą się proponowane oferty specjalne?

Jak działa eWinner bukmacher?

Przed odebraniem bonusu warto rozeznać się w szerszej ofercie legalnego bukmachera. Stawia on przede wszystkim na wydarzenia sportowe, włącznie z e-sportem oraz wyścigami wirtualnymi. Wśród możliwych do obstawienia dziedzin znajdują się m.in. siatkówka, koszykówka, boks czy piłka nożna. Oprócz tego eWinner bukmacher przyjmuje zakłady na popularne gry, takie jak Overwatch, Rainbow Six Siedge czy Starcraft.

Zasady obstawiania wyglądają identycznie, jak w przypadku pozostałych legalnych bukmacherów. Wystarczy wybrać sport, znaleźć interesujący mecz i dokonać płatności. eWinner umożliwia też zakłady na żywo. Na stronie znajdują się liczne statystyki dotyczące rozgrywanego meczu, więc typowanie staje się ciekawsze i bardziej przewidywalne.

Jak skorzystać z oferty eWinner bukmachera?

Po wejściu na stronę bukmachera należy przejść przez standardowy proces rejestracji. Dostępna jest też opcja szybkiego tworzenia konta. Polega ona wyłącznie na podaniu niezbędnych danych, dzięki czemu można sprawdzić ofertę już po kilkunastu sekundach. Oczywiście szybka rejestracja nadal pozwala wykorzystać bonusy eWinner od zawodtyper czy nagrody powitalne.

Bukmacher posiada ponadto własną aplikację mobilną. Przyda się ona każdemu, kto chce na bieżąco śledzić statystyki rozgrywek czy obstawić zakład w dowolnym miejscu, o dowolnym czasie.

Na jakiego rodzaju bonusy można liczyć?

eWinner z dużą regularnością oferuje wszelkiego rodzaju bonusy. Pierwszym, który można odebrać, jest oczywiście powitalny (150 zł). Potem można skorzystać ze wszystkich pozostałych, a tych bukmacher zapewnia niemało. Należy wymienić przede wszystkim: 50% dodawane od drugiej wpłaty, freebety w żużlu, tenisie oraz e-sporcie czy 50 zł co weekend w futbolu. eWinner bukmacher nieustannie rozwija swoją ofertę również pod kątem benefitów. W praktyce nie ma tygodnia bez jakiejś promocji. To dobra wiadomość zwłaszcza dla osób, które często obstawiają zakłady.

Skąd wziąć bonusy eWinner?

Jednym z najlepszych miejsc do zdobycia kuponów oraz bonusów jest serwis zawodtyper.pl. Informacje o ofertach zostają tam opublikowane niemal natychmiast po pojawieniu się promocji u bukmachera. Bonusy eWinner od zawodtyper pozwalają najszybciej dołączyć do grona zadowolonych graczy. Poza tym na stronie znajduje się dokładny opis, jak wykorzystać kupon, dzięki czemu wszystko staje się jasne już od samego początku.

Poprzedni artykułPrzesyłki do Holandii – jaką firmę kurierską wybrać?
Następny artykułKredyt hipoteczny w czasie pandemii koronawirusa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj